Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Jesień średniowiecza" przed biurami PiS w Lublinie. Protest w obronie edukacji seksualnej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 października 2019 r. o 21:46 Powrót do artykułu
Pod oknem papieskim LGBT urządziło dyskotekę !!!! Wyszedł do nich wieloletni sekretarz kard.Macharskiego. „Modlę się, żeby ratować ludzi przed piekłem”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Lublinowi i okolicom,PiS - skiemu bastionowi za to czym teraz zajmują się nasi politycy, którzy powinni zajmować sie np służba zdrowia. Pewien znany polityk powiedział że.zadna partia nie zajmowała się sprawami seksu tyle co PiS. To mamy kolejny przykład potwierdzający jego tezę. I to wszystko ma miejsce w środku Europy, W XXI wieku, kiedy szukamy możliwości mieszkania na innych planetach.... Brak mi słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat pokutuje taka narracja, że edukacja seksualna prowadzi do zmniejszenia liczby aborcji, "bo młodzi ludzie sa bardziej świadomi, wiedzą lepiej jak uniknąć wpadki, itd." To dlaczego w krajach, gdzie ta edukacja jest od najmłodszych lat, liczba aborcji jest najwyższa? np. SZWECJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nie ruchajcie to nie będzie problemu z chorobami a jak nie chcecie dzieci to też zapiąć rozporek. Gownazeria nie wie co do czego służy? Skąd się urwaliscie...trzeba aż was uczyć co macie w majtkach i do czego służy? Rodzice nie mogą wytłumaczyć? To jest patologia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto z imienia i nazwiska finansuje ten event?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktów nie zakrzyczycie - Worldpopulationreview.com/countries/abortion-rates-by-country/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z neomarksistowską ideologią! Murem za arcybiskupem Markiem Jędraszewskim, profesorem Aleksandrem Nalaskowskim i Zosią Klepacką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Tomaszek LGBT Pitucha był??? Moze tutaj by go wybrali do czegokolwiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za perfidne kłamstwo lub przyznanie się do tych ohydztw!!! Projekt mówi tylko o "karze podlega, kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletniego obcowania płciowego" - nie ma ani słowa o zakazie edukacji seksualnej!!!!!!!!! Jeśli edukatorzy seksualni propagują lub pochwalają podejmowanie przez małoletniego obcowanie płciowe to rzeczywiście zabronić im edukowania i pozamykać w więzieniach, jeśli rzetelnie przekazują wiedzę to nie mają czego się obawiać! Niech teraz odpowiedzą czy propagują i promują? czy perfidnie kłamią, że to zakaz edukacji seksualnej??? Najpierw trzeba projekt ustawy ustawę przeczytać a nie jak bydło iść na takie spędy i promować pedofilię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach jest też mustwo reprezentantów LGBT. Kżdy śpi z każdym i propaguje gejowskie hasła. Wystarczy przejść się po osiedlu nad Wisłą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac po mordach ze to lewackie LGBT - kochajacy inaczej - juz by sie chcieli gzic od malego, niedlugo beda zabierac sie zam male dzieci - NIe doczekanie zboczency! ZAraza sie panoszy i atakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze bliżej ten aparat, żeby sprawić wrażenie, że jest ich tam dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyp....ad z Lublina maricones :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchałem kiedyś pseudo - debaty Czerniaka z Łopatą i myślałem że się popłaczę ze śmiechu, zastanawiałem się o poziomie ludzi którzy oddali na Panów bystrzaków głosy???????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada grzęznąca w bagnie. Nie chcemy PO WASZEMU WYCHOWANIA SEKSUALNEGO, gdzie dwóch mężczyzn w związku robiących sobie dobrze to będzie OK w waszej książce. To tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto by to ruszyl popatrzciebw lustro, jakie wywloki braki to wy macie w rozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeżyliśmy komunizm, przeżyjemy i ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
garstka idiotow bedzie mi dyktowala co mam robic z dziecmi? im ta edukacja sie akurat przyda zeby sie wiecej nie rozmnazali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bóg  jak chce pokarać to rozum odbiera. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą edukacje seksualną niech się edukują poza szkołą. niech wynajmują sobie salki przy "różowych klubach". Nigdy w życiu nie pozwolę dziecku uczęszczać na zajęcia prowadzone przez pseudo edukatorów. W szkole są zajęcia przygotowujące do życia w rodzinie, prowadzone nie przez księży a osoby świeckie. Chroń nas Boże od grupki kilku osób, które na siłę chcą nas zmusić do swojej ideologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...